Zaznacz stronę

Kuchnia to jedno z najbardziej funkcjonalnych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. Często nazywana jest sercem domu. Nic dziwnego, to tam zazwyczaj gromadzi się wieczorami lub w weekendy cała rodzina, spożywa razem posiłki i prowadzi rozmowy. Ponadto wykonuje się tam wiele prac domowych takich jak na przykład gotowanie, dlatego powinna być funkcjonalna, przestronna i estetyczna oraz dopasowana do indywidualnych potrzeb domowników. Szukasz kuchni na zamówienie w Lublinie? Jesteś w idealnym miejscu!

W firmie mebelek zrealizujesz plany i marzenia o estetycznej, praktycznej i spełniającej Twoje potrzeby kuchni. Projektujemy i produkujemy najwyższej jakości kuchnie idealnie dopasowane do pomieszczenia i wymagań użytkowników. Oferujemy kompleksową obsługę, od wykonania projektu poprzez staranny montaż i całkowite jej wykończenie. Kuchnie na zamówienie są rozwiązaniem po które sięga każdy, kto właśnie urządza mieszkanie lub pragnie odświeżyć starą kuchnię. Najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni jest skrupulatne dopasowanie do wnętrz szafek i półek. W celu właściwego zaaranżowania dostępnego metrażu, należy przede wszystkim dokonać dokładnych pomiarów pomieszczenie.

Zaleca się sprawdzenie rozkładu i wielkości otworów okiennych i drzwiowych, a także dokonanie oceny, gdzie umiejscowiono przyłącza elektryczne, wodociągowe oraz inne instalacje niezbędne w kuchni. Firma Mebelek to zespół pasjonatów meblarstwa, świetnych doradców, doświadczonych projektantów, technologów drewna, stolarzy, montażystów, którzy są profesjonalistami w swoim fachu, a także czerpią satysfakcję zawodową z realizowanych zadań. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnych kuchni na zamówienie w firmie Mebelek w Lublinie! Skontaktuj się z nami, a na pewno coś wspólnie wybierzemy!

Oferujemy także: