Zaznacz stronę

Szafa to przedmiot, bez którego nikt dziś nie wyobraża sobie mieszkania. Główną jej funkcją jest przechowywanie ubrań, butów, kosmetyków, żywności i innych ważnych dla nas przedmiotów. Dobrze zaprojektowana i ustawiona w danym pomieszczeniu odgrywa bardzo istotną rolę w utrzymaniu porządku i organizacji przestrzeni w pomieszczeniu. Zdarza się bowiem, że zakupiona przez nas szafa do pokoju, łazienki lub kuchni nie spełnia w 100% swoich funkcji, jest za mała, za duża lub całkowicie odbiega kolorystycznie lub stylem od wystroju danego wnętrza. Aby uniknąć tego typu problemów, dobrze jest zamówić szafę na wymiar.

Szafa na wymiar

Szafa na wymiar to propozycja szczególnie dla tych, którzy nie lubią gotowych rozwiązań aranżacyjnych, chodzenia po sklepach i niemiłych rozczarowań. Sprawdzi się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, do których ciężko jest dopasować funkcjonalny mebel. Można ją szybko i bez większych problemów zaprojektować z projektantem we własnym domu lub sprzedawcą, który zajmuje się tworzeniem tego typu projektów. Podczas tworzenia projektu należy uwzględnić pomiary pomieszczenia. Jest to niezwykle istotne, jeśli chcemy, aby każdy centymetr został wykorzystany i nie pozostały brzydkie luki, których nie będzie dało się w żaden sposób wykorzystać. Szafy na wymiar mogą mieć swoje zastosowanie w sypialni, przedpokoju, salonie, kuchni, biurze, domowym biurze, pokoju dziecięcym, łazience, na poddaszu i innych pomieszczeniach. Mają one wiele zalet.

Nasza oferta to między innymi:

 

Dlaczego warto zainwestować w szafę na wymiar?

Szafa na wymiar jest dopasowywana idealnie do danego wnętrza, pozwala na wykorzystanie każdego centymetra, „biegnie” w górę, aż do samego sufitu. Jest to nie tylko funkcjonale rozwiązanie, gdyż nie pozostawia niewykorzystanej przestrzeni, ale również bardzo estetyczne. Jest projektowana zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, potrzebami i preferencjami zamawiającego. Pozwala to na idealne dopasowanie mebla do wystroju wnętrza. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku pomieszczenia, w którym zastosowano nietypowe rozwiązania architektoniczne. Wtedy dobór odpowiedniej szafy może okazać się nie lada wyzwaniem, a możliwość realizacji własnych wizji z pewnością ułatwi zadanie. Szafa na wymiar może mieć oryginalny i niebanalny kształt, a także być otwierana i zamykana w różnych miejscach i na różne sposoby.