Zaznacz stronę

Garderoby pod wymiar

Garderoba na wymiar, idealnie dopasowana do wnętrza to marzenie wielu. Można stylowo ją urządzić i przechowywać w niej ubrania, buty, torebki na każdą okazję, sprzęty domowe, pudełka, pamiątki i inne ważne przedmioty. To bardzo funkcjonalne i zapewniające komfort mieszkańcom pomieszczenie.

Garderoby wykonywane pod wymiar w Lublinie

Mebelek Robert Cur

Ul Sierpińskiego 27
20-448 Lublin

NIP 946 106 91 35

Dzięki niej możesz wiele zyskać. Przede wszystkim zaoszczędzić miejsce w domu i uporządkować przestrzeń, która będzie przeznaczona jedynie do przechowywania rzeczy. Dzięki praktycznym szafom na wymiar, szufladom, pudełkom, wieszakom i innym praktycznym akcesoriom możesz posegregować wszystkie elementy znajdujące się w garderobie i zyskać czystość i ład. Dzięki praktycznej garderobie każda rzecz będzie miała swoje indywidualne miejsce, nie będziesz musiał się już szukać i denerwować się. Specjalna przestrzeń pomoże Ci utrzymać odzież i obuwie w dobrym stanie oraz zaoszczędzić dużo czasu. W firmie Mebelek w Lublinie wykonujemy garderoby Lublin, okolica – dopasowane do każdego wnętrza.

Tworzymy indywidualny projekt, który z wielkim zaangażowaniem i dokładnością wykonujemy. Szafy wnękowe oraz szafy przesuwane to wspaniały pomysł na stworzenie funkcjonalnej i uporządkowanej garderoby. Można je postawić w sypialni, pokoju dziennym lub przedpokoju i stworzyć dobrze zorganizowaną przestrzeń. Wydawać by się mogło, że wydzielając w pomieszczeniu garderobę, zabiera się wiele miejsca, jednakże może być zupełnie odwrotnie. Wystarczy tylko dobrze uporządkować rzeczy, które wcześniej były rozmieszczone po całym wnętrzu. Szukasz firmy wykonującej garderoby pod wymiar w Lublinie? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy – producent mebli Mebelek! Sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom i oczekiwaniom! Gwarantujemy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny!

Garderoby jakie wykonaliśmy dla naszych klientów: