Zaznacz stronę

Szafy na wymiar

Oferujemy pełen zakres usług projektowania oraz montażu szaf, które mają najwyższą jakość na rynku. Każda zamówiona szafa będzie stworzona zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szaf i innych mebli pod wymiar w Lublinie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie szafę na wymiar?

Mebelek Robert Cur

Ul Sierpińskiego 27
20-448 Lublin

NIP 946 106 91 35

Szafy to funkcjonalne meble, bez których większość ludzi nie wyobraża sobie swojego mieszkania. Stanowią miejsce do przechowywania ubrań, butów, sprzętów domowych i innych ważnych przedmiotów. W ostatnim czasie coraz więcej osób wybiera szafy na wymiar, które swobodnie można dopasować do każdego pomieszczenia. Największą ich zaletą jest to, że można dostosować je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Dzięki możliwości wyboru gabarytów – głębokości, szerokości i wysokości, rozmieszczenia półek, koloru i materiału będziesz mógł idealnie dopasować ją do swojego wnętrza. Szafy na wymiar sprawdzą się w pokoju dziennym, sypialni i w każdym innym pomieszczeniu, w którym potrzebna jest dodatkowa funkcjonalna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

W firmie Mebelek w Lublinie wykonujemy szafy na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb. Indywidualny projekt oraz skrupulatność wykonania to gwarancja Twojego zadowolenia. Szafy na wymiar, którymi dysponujemy to szafy z drzwiami suwanymi. Świetnie prezentują się one w pokoju dziennym lub sypialni. Możemy wykonać je z dowolnie wybranych przez Ciebie materiałów, które mogą być dopasowane do każdego stylu aranżacji pomieszczenia. Z myślą o Twoich potrzebach zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem szaf na wymiar. Rozwiązania, które oferujemy, spełniają normy bezpieczeństwa i są nieustannie przez nas udoskonalane.

Nasze realizacje szaf na wymiar:

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC