Meble sklepowe Lublin

Meble gabinetowe Mebelek

Meble sklepowe Mebelek


Meble do Twojego sklepu wykonamy po wcześniejszych konsultacjach z Tobą i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Meble, które dla Państwa wykonujemy, oparte są o najwyższej jakości materiały dostępne na rynku. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą mebli sklepowych i do kontaktu!

Meble sklepowe na wymiar

Mebelek Robert Cur

Ul Sierpińskiego 27
20-448 Lublin

NIP 946 106 91 35

Szukasz praktycznych i estetycznych mebli do swojego sklepu w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem mebli sklepowych oraz rozwiązań służących kompleksowemu wyposażeniu wnętrz. Nasze meble sklepowe stworzone zostały z najwyższej jakości materiałów, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i są stale przez nas udoskonalane. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pełne wyposażenie meblowe do Twojego sklepu tj. regały, lady sklepowe, regały chłodnicze, regały odzieżowe i inne. Zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić ekspozycję towarów i dostęp do nich. Nasze meble sklepowe są nowoczesne i zaprojektowane z dbałością o detale. Gwarantujemy, że uatrakcyjnią Twój sklep i ekspozycję towarów. Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble dla sklepów odzieżowych, butików i innych. Wykorzystujemy całą gamę różnych materiałów, nasze meble sklepowe są ergonomiczne, funkcjonalne i oryginalne.

Firma Mebelek z myślą o Twoich potrzebach zajmuje się produkcją, dostawą i montażem mebli do sklepu.

 

Dbamy o potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy pełen zakres usług, począwszy od projektu, odpowiedniego doboru materiałów i akcesoriów, realizację zamówienia aż po montaż gotowych elementów. Firma Mebelek to gwarancja wysokiej jakości mebli sklepowych na rynku. Projektujemy i wykonujemy meble sklepowe na życzenie Klienta, który jest dla nas najważniejszy! Kładziemy nacisk na kreatywność i wysoką jakość, dlatego nasze meble sklepowe są autorskie i niepowtarzalne.