Zaznacz stronę

Meble pod wymiar

Gwarantujemy pełny zakres usług projektowania oraz montażu mebli, które mają najwyższą jakość na rynku. Każdy zamówiony przez Ciebie mebel będzie stworzony zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mebli pod wymiar w Lublinie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Meble pod wymiar w Lublinie

Mebelek Robert Cur

Ul Sierpińskiego 27
20-448 Lublin

NIP 946 106 91 35

Szukasz funkcjonalnych mebli pod wymiar w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! W firmie Mebelek dbamy o potrzeby, komfort i satysfakcję naszych Klientów, dlatego produkujemy wysokiej jakości meble pod wymiar, które możesz spersonalizować zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Dysponujemy meblami do każdego pomieszczenia mieszkalnego: kuchennymi, łazienkowymi, a także do salonu i sypialni. Nasze meble stanowią idealne pomieszczenie do przechowywania rzeczy osobistych, pamiątek, odzieży, obuwia, naczyń i innych przedmiotów, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Meble na wymiar można swobodnie dostosować do każdego wnętrza, niezależnie od jego wymiarów i aranżacji.

Dzięki możliwości swobodnego wyboru gabarytów, rozmieszczenia półek, kolorystyki i materiałów będziesz mógł idealnie dopasować je do pomieszczeń w Twoim domu. W naszej firmie w Lublinie wykonujemy meble pod wymiar dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań! Indywidualny projekt, wysokiej jakości materiały i usługi są gwarancją Twojego zadowolenia! Wśród mebli na wymiar, które mamy w ofercie naszego sklepu są szafy z drzwiami suwanymi. Ten rodzaj mebli doskonale prezentuje się w pokoju dziennym bądź sypialni. Z myślą o Twoich potrzebach zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem praktycznych mebli na wymiar. Rozwiązania, które oferujemy, w 100% spełniają normy bezpieczeństwa i są nieustannie przez nas udoskonalane.